2. tanečný charitatívny maratón Nadácie AXIS

Po minuloročnom úspešnom 1. ročníku charitatívneho tanečného maratónu sme sa rozhodli v začatej tradícii pokračovať a pripravili sme jeho druhý ročník.  Tanec a leto patria jednoznačne k sebe, a preto sme sa aj my rozhodli opäť priniesť kúsok tanečného leta do trnavskej City Arény a vo vonkajších priestoroch pri Dolných Baštách pripravujeme 2. charitatívny tanečný maratón Nadácie AXIS, ktorý sa uskutoční 13. júla 2024 v čase od 15.00 do 18.00 hod.

Zapojiť sa môže každý, kto má rád tanec, pohyb a dobrú zábavu. Headlinerom nášho podujatia je Zumba inštruktor Peter Olli Olah, ktorý so svojimi priateľmi a inštruktormi roztočí Zumba maratón. Jeho hodiny Zumby môžete poznať pod názvom OlliZumba a to nielen v Trnave, ale aj v blízkom okolí. Ako hovorí Peťo: „Vedenie hodín Zumby absolútne milujem. Dôvod je jednoduchý: Každá hodina je ako párty plná latino rytmov a zábavy. Zároveň si počas tejto tanečnej hodinky dokážete efektívne a nenásilne formovať postavu. Čo viac si priať? Ak máte aj vy radi tanec a zábavu, pridajte sa k nám!“ Okrem Peťa sa predstaví niekoľko ďalších inštruktoriek zumby z blízkeho okolia.

Na tanečnom maratóne sa predstavia aj tanečnice z Pohybového štúdia Manawee v Trnave. Čo si pre účastníkov maratónu pripravili, je zatiaľ tajomstvom.

Podporiť nás prídu ako vždy v Trnave aj naši priatelia – tanečníci zo Streetbeats Crew spolu so zakladateľkou tanečnej školy Streetbeats Kristínou Palanskou. Streetbeats je tanečná škola, ktorá v Trnave pôsobí už 11 rokov a jej tanečnými sálami prešli už stovky tanečníkov. Predstavia sa tanečným vystúpením a určite tiež radi privítajú nových tancachtivých priateľov, ktorí si hip-hop budú môcť vyskúšať spolu s nimi a neskôr možno pokračovať aj v ich tanečnej škole.

Celou tanečnou show nás prevedie talentovaná Emma Čučková alias Emma Llure, ktorá maratón nielen odmoderuje ale aj odspieva.

Takže príďte sa zabaviť na našu letnú párty aj vy všetci, ktorí svojou účasťou na maratóne zároveň  podporíte dobrú vec. Tak ako je to pri každom našom charitatívnom podujatí, nie je tomu inak ani pri tanečnom maratóne. Výťažok z podujatia bude použitý na dobrú vec. Tento rok sme sa rozhodli venovať výťažok zo štartovného na rehabilitačnú liečbu Damiánka Horvátha z Trnavy, ktorý sa síce narodil ako zdravé bábätko, do života mu však prišlo niekoľko závažných diagnóz na čele s Westovým syndrómom. Bojuje však statočne a tak mu pomôžme na tejto ceste aj my.

Za poskytnutie priestorov a dlhoročnú spoluprácu pri organizovaní našich charitatívnych podujatí ďakujeme nášmu patnerovi City Arena – nákupné centrum v Trnave.

ĎAKUJEME, ŽE NÁM POMÁHATE POMÁHAŤ ❤️

Vyhľadať

Najnovšie články

Poradňa pre rizikové deti 2024 II

Ďalšie kolo poradne pre rizikové deti je otvorené. Prečo sa prihlásiť? Tak napríklad toto sú dôvody, ktoré spomínajú mamičky z minulého kola: 👣Projekt je skvelý

Puding pána Wintera

Príďte s nami stráviť príjemné popoludnie v duchu doby pána Wintera a starých Piešťan. Kde a kedy? Stretneme sa vo výnimočných priestoroch záhrady Elektrárne dňa

Externá logopédia v AXISe

Nadácia AXIS reaguje na aktuálne potreby svojich klientov a v spolupráci s rehabilitačným centrom AXIS Medical pripravila projekt externej logopédie. Naši logopédi sa venujú širokému

Poradňa pre rizikové deti 2024 I.

Zdravotníckym odborníkom by sme mali dôverovať, ale ruku na srdce. Máte niekoľkomesačné dieťa, nepozdáva sa Vám jeho vývoj a lekár stále hovorí, že to dobehne,

Kategórie