Charitatívny bazár Nadácie AXIS 2022

V sobotu 15. októbra 2022 sa konal v nákupnom centre CITY ARENA v Trnave  ďalší ročník charitatívneho bazára, ktorý organizuje Nadácia AXIS v spolupráci so City Arena. Ručne vyrobené produkty, ľudová tvorivosť, výnimoční ľudia a k tomu všetkému sprievodný program čakal na návštevníkov CITY ARÉNY.

V priestoroch nákupného centra na poschodí pred kníhkupectvom boli v tento deň stánky s ručne pripravenými výrobkami ako sú: svietniky, hračky, mydielka, dekorácie, bižutéria, sošky, obrazy, kniha pacientky s neurologickým postihnutím či výborné domáce koláčiky a zákusky.

Toto všetko usilovne pripravovali rodiny, ktoré majú zdravotne znevýhodneného člena a ich najbližší, rodičia, súrodenci, ale aj dobrí kamaráti. Ich životné príbehy si mohli návštevníci bazáru prečítať pri každom predajnom stánku, s niektorými sa mohli dokonca aj osobne stretnúť.

V sprievodnom programe vystúpili naši dlhoroční partneri tanečníci zo Streetbeats Crew. Návštevníci si okrem zážitkov odniesli aj príjemný pocit, že prispeli na dobrú vec.

Výťažok z podujatia ja každoročne venovaný adresne predávajúcim, teda pacientom s neurologickým ochorením a ich rodinám, ktorí sa nášho bazára aktívne účastnia, na ich ďalšiu liečbu.

Pretože pomáhať má zmysel a nikto z nás nevie, čo má pre nás osud pripravené a len vzájomná pomoc je to, čo robí náš život skutočne zmysluplný.

Charitatívny bazár pripravila Nadácia AXIS s dobrovoľníkmi v spolupráci s nákupným centrom CITY ARENA Trnava. Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať.

Vyhľadať

Najnovšie články

Poradňa pre rizikové deti 2024 II

Ďalšie kolo poradne pre rizikové deti je otvorené. Prečo sa prihlásiť? Tak napríklad toto sú dôvody, ktoré spomínajú mamičky z minulého kola: 👣Projekt je skvelý

Puding pána Wintera

Príďte s nami stráviť príjemné popoludnie v duchu doby pána Wintera a starých Piešťan. Kde a kedy? Stretneme sa vo výnimočných priestoroch záhrady Elektrárne dňa

Externá logopédia v AXISe

Nadácia AXIS reaguje na aktuálne potreby svojich klientov a v spolupráci s rehabilitačným centrom AXIS Medical pripravila projekt externej logopédie. Naši logopédi sa venujú širokému

Poradňa pre rizikové deti 2024 I.

Zdravotníckym odborníkom by sme mali dôverovať, ale ruku na srdce. Máte niekoľkomesačné dieťa, nepozdáva sa Vám jeho vývoj a lekár stále hovorí, že to dobehne,

Kategórie