Charitatívny bazár Nadácie AXIS 2022

V sobotu 15. októbra 2022 sa konal v nákupnom centre CITY ARENA v Trnave  ďalší ročník charitatívneho bazára, ktorý organizuje Nadácia AXIS v spolupráci so City Arena. Ručne vyrobené produkty, ľudová tvorivosť, výnimoční ľudia a k tomu všetkému sprievodný program čakal na návštevníkov CITY ARÉNY.

V priestoroch nákupného centra na poschodí pred kníhkupectvom boli v tento deň stánky s ručne pripravenými výrobkami ako sú: svietniky, hračky, mydielka, dekorácie, bižutéria, sošky, obrazy, kniha pacientky s neurologickým postihnutím či výborné domáce koláčiky a zákusky.

Toto všetko usilovne pripravovali rodiny, ktoré majú zdravotne znevýhodneného člena a ich najbližší, rodičia, súrodenci, ale aj dobrí kamaráti. Ich životné príbehy si mohli návštevníci bazáru prečítať pri každom predajnom stánku, s niektorými sa mohli dokonca aj osobne stretnúť.

V sprievodnom programe vystúpili naši dlhoroční partneri tanečníci zo Streetbeats Crew. Návštevníci si okrem zážitkov odniesli aj príjemný pocit, že prispeli na dobrú vec.

Výťažok z podujatia ja každoročne venovaný adresne predávajúcim, teda pacientom s neurologickým ochorením a ich rodinám, ktorí sa nášho bazára aktívne účastnia, na ich ďalšiu liečbu.

Pretože pomáhať má zmysel a nikto z nás nevie, čo má pre nás osud pripravené a len vzájomná pomoc je to, čo robí náš život skutočne zmysluplný.

Charitatívny bazár pripravila Nadácia AXIS s dobrovoľníkmi v spolupráci s nákupným centrom CITY ARENA Trnava. Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať.

Najnovšie články

Projekt – Rizikové dieťa 2023

Máte rizikové dieťa? Nie ste si istý jeho vývojom? Niečo sa Vám nepozdáva? Nezúčastnili ste sa nikdy rehabilitačného pobytu v AXISe? Práve pre Vás a Vaše dieťa

Ako podporiť svoj príbeh na našom webe?

Hlavne zdieľajte! 🙂 Začnite sociálnymi sieťami, na Facebooku, ale aj Instagrame to funguje skvele. Vyzvite svojich priateľov na podporu aj na ďalšie zdieľanie vášho príbehu,

Veľkonočný trh Nadácie AXIS

Veľká noc je najstarším a najvýznamnejším sviatkom kresťanského cirkevného roka, ktorí sa slávi na prvú jarnú nedeľu po splne mesiaca. Poďme ho osláviť spoločne, zabavíme

Podpora pacienta cez jeho príbeh

Ak ste sa rozhodli podporiť niektorého nášho pacienta prostredníctvom jeho príbehu na stránke, je potrebné dodržať nasledovný postup: treba mať aktivovanú možnosť internetovej platby vyplniť

Kategórie