Charitatívny bazár Nadácie AXIS 2021

V sobotu 18. októbra 2021 sa uskutočnil v nákupnom centre CITY ARENA prvý ročník charitatívneho bazára, ktorý organizovalo nákupné centrum City Arena v spolupráci s rehabilitačným centrom AXIS. Na návštevníkov čakali ručne vyrobené výrobky, ľudová tvorivosť, výnimoční ľudia a k tomu všetkému sprievodný program.

V priestoroch nákupného centra na poschodí pred kníhkupectvom boli v tento deň pripravené  stánky s ručne pripravenými výrobkami ako sú: svietniky, hračky, mydielka, dekorácie, bižutéria, sošky, obrazy, kniha pacientky s neurologickým postihnutím či výborné domáce koláčiky.

Toto všetko pre vás usilovne pripravovali rodiny, ktoré majú zdravotne znevýhodneného člena a ich najbližší, rodičia, súrodenci, ale aj dobrí kamaráti. Ich životné príbehy si návštevníci mohli prečítať pri každom predajnom stánku, s niektorými dokonca aj osobne stretnúť.

V sprievodnom programe vystúpila vychádzajúca spevácka hviezda Majka Valentová a tanečná skupina Streetbeats Crew. Návštevníci si okrem zážitkov odnesli príjemný pocit, že prispeli na dobrú vec. Súčasťou podujatia bola aj tombola o zaujímavé ceny, ktoré venovali viacerí partneri podujatia, ako Kinder Club Trnava, Lesaffre Slovensko či A care, s.r.o. Hlavnou cenou bol Víkendový regeneračný pobyt v rehabilitačnom centre AXIS. Zástupca tohto centra poskytoval aj lekárske konzultácie priamo počas podujatia.

Výťažok z podujatia bol venovaný adresne predávajúcim, teda pacientom s neurologickým ochorením a ich rodinám, ktorí sa nášho bazára aktívne zúčastnili. Partner podujatia rehabilitačné centrum AXIS pripravil prekvapenie pre všetkých predávajúcich charitatívneho bazáru – darčekový poukaz vo výške 500€ na akýkoľvek rehabilitačný pobyt v ich centre.

Pretože pomáhať má zmysel a nikto z nás nevie, čo má pre nás osud pripravené a len vzájomná pomoc je to, čo robí náš život skutočne zmysluplným. Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať.

Najnovšie články

Paresis 2023

Paréza je pre nás všetkých dôkazom toho, že ruka je nenahraditeľným výkonným orgánom človeka. V rámci týždňa povedomia o diagnóze Paréza plexus brachialis sme pripravili v spolupráci s

Poradňa pre rizikové deti 2023

Zdravotníckym odborníkom by sme mali dôverovať, ale ruku na srdce. Máte niekoľkomesačné dieťa,  nepozdáva sa Vám jeho vývoj a lekár stále hovorí, že to dobehne,

Charitatívny bazár nadácie AXIS 2023

V sobotu 21. októbra 2023 pripravuje Nadácia AXIS už 6. ročník charitatívneho bazára, ktorý organizuje v spolupráci so City Arena. Ručne vyrobené produkty, ľudová tvorivosť,

Kategórie