Ako podporiť svoj príbeh na našom webe?

Hlavne zdieľajte! 🙂

Začnite sociálnymi sieťami, na Facebooku, ale aj Instagrame to funguje skvele. Vyzvite svojich priateľov na podporu aj na ďalšie zdieľanie vášho príbehu, a nezabudnite, že pre väčšiu intenzitu zbierky je nevyhnutná aj osobná komunikácia priamo cez e-mail, messenger, whatsup a pod. Čím je výzva na podporu príbehu osobnejšia, tým je úspešnejšia. Vyzývajte ľudí na darovanie aj na zdieľanie, čím viac sa šíri, tým väčšia úspešnosť.

Pri zdieľaní príbehu využívajte aj ďalšie fotografie. Zdieľajte fotografie z terapií, ale aj bežného života – nikdy však nezabudnite zdieľať zároveň aj link na príbeh, aby bolo pre darcov jednoduché rýchlo ho podporiť.

V prvom rade sa treba zamerať na vašich najbližších, rodinu, priateľov, známych, ktorí vám dôverujú, ktorí vás budú prirodzene chcieť podporiť, pomôcť vám, pretože vás majú radi. V druhom kroku sa zamerajte aj na tých, u ktorých predpokladáte, že by sa ich váš projekt mohol zaujať. Je užitočné urobiť si zoznam všetkých aj s kontaktami a po zverejnení výzvy na sociálnych sieťach môžete tento svoj okruh začať oslovovať osobnejšie cez email, messenger, whatsup, alebo akokoľvek, ako ste zvyknutí. Vždy zdieľajte link priamo na výzvu, aby bolo možné podporu hneď zrealizovať.

Dôležité!
Či už príbeh zdieľate priamo cez link alebo cez fotky, vždy zadajte možnosť, že post môže vidieť ktokoľvek – teda zmeňte ho na Verejné. Je to dobré aj preto, ak by niekto ďalší váš post zdieľal, aby sa bez obmedzenia ukazoval aj jeho priateľom, čiže sa takto virálne šíril.

Nezabúdajte sa POĎAKOVAŤ!!! Verejne aj osobne, radšej dvakrát ako vôbec. Darca, ktorý daruje, dostane vždy ďakovací email automaticky priamo z príbehu. Nezabúdajte však aj Vy ďakovať, osobne, cez emaily, ak darcu poznáte, ale aj verejne cez Facebook. Každá láskavá podpora si vždy zaslúži veľké ĎAKUJEM.

Najnovšie články

Poradňa pre rizikové deti 2023

Zdravotníckym odborníkom by sme mali dôverovať, ale ruku na srdce. Máte niekoľkomesačné dieťa,  nepozdáva sa Vám jeho vývoj a lekár stále hovorí, že to dobehne,

Charitatívny bazár nadácie AXIS 2023

V sobotu 21. októbra 2023 pripravuje Nadácia AXIS už 6. ročník charitatívneho bazára, ktorý organizuje v spolupráci so City Arena. Ručne vyrobené produkty, ľudová tvorivosť,

Projekt – Rizikové dieťa 2023

Máte rizikové dieťa? Nie ste si istý jeho vývojom? Niečo sa Vám nepozdáva? Nezúčastnili ste sa nikdy rehabilitačného pobytu v AXISe? Práve pre Vás a Vaše dieťa

Kategórie