Poradňa pre rizikové deti 2024 I.

Zdravotníckym odborníkom by sme mali dôverovať, ale ruku na srdce. Máte niekoľkomesačné dieťa, nepozdáva sa Vám jeho vývoj a lekár stále hovorí, že to dobehne, treba vyčkať? Tak nestrácajte drahocenný čas a prihláste sa do nášho projektu Poradňa pre rizikové deti.
Práve pre Vás a Vaše dieťa pripravila Nadácia AXIS v spolupráci s OZ Malíček, s rehabilitačným centrom AXIS Medical a Nadáciou Jána Korca projekt Poradňa pre rizikové deti.

Nepremrhajte zbytočne čas a dajte Vášmu dieťatku jedinečnú šancu dobehnúť zaostávanie. Naučíte sa priamo od odborníkov ako s dieťatkom pracovať aj v domácom prostredí a posúvať ho vpred.

Šancu má osem záujemcov – detí vo veku od 1 do 18 mesiacov, ktorým uhradíme 5-dňovú rehabilitáciu v rehabilitačnom centre AXIS Medical. Členovia OZ Malíček majú k dispozícii aj ďalšie benefity.

Podmienky projektu

Rizikové dieťa vo veku od 1 mesiaca do 18 mesiacov, ktoré neabsolvovalo rehabilitáciu v AXIS Medical.
 

Termín rehabilitácie v AXIS

5.2.-9.2.2024

Uzávierka prihlášok

25.1.2024
 
Vyhľadať

Najnovšie články

Puding pána Wintera

Príďte s nami stráviť príjemné popoludnie v duchu doby pána Wintera a starých Piešťan. Kde a kedy? Stretneme sa vo výnimočných priestoroch záhrady Elektrárne dňa

Externá logopédia v AXISe

Nadácia AXIS reaguje na aktuálne potreby svojich klientov a v spolupráci s rehabilitačným centrom AXIS Medical pripravila projekt externej logopédie. Naši logopédi sa venujú širokému

Kategórie