Dominik Gere

Nikdy sa nevzdávam 💪

10

Ahojte,

možno si pamätáte na Dominika, môjho priateľa, ktorého príbeh bol odvysielaný vo večerných správach. Dominik má 27 rokov a posledné roky trpí cukrovkou. Avšak s pravidelnými dávkami inzulínu dokázal fungovať ako takmer zdravý mladý chalan. Pre nedostatok pracovných príležitostí sa rozhodol vycestovať za prácou do Nemecka. Na stanici v Nemecku ho však niekto prepadol a ukradol mu ruksak, v ktorom mal aj inzulín. Následne stratil vedomie kvôli abnormálne vysokej hladine cukru.

Viac ako 2 hodiny ho v nemocnici oživovali, pričom mu prasklo tenké črevo a črevný obsah sa vylial do brušnej dutiny. To spôsobilo závažné zdravotné problémy a sepsu (otravu krvi). Lekári mu dávali len 5% šancu na prežitie, ako sme sa dozvedeli neskôr. Podstúpil aj opakované operácie čriev. Následne lekári konštatovali bdelú kómu (apalický syndróm/coma vigile).

V televíznych reportážach nebol priestor, aby sa povedal celý príbeh o tom, ako Boh zachránil Dominika. Keď mi lekári povedali, že Dominik je v bdelej kóme, poprosila som pána Stanislava o modlitby. Tento pán už dlhé roky vedie modlitebnú skupinku a v mene Ježiša Krista slúži a pomáha ľuďom, vrátane exorcismu (oslobodzovania ľudí od vplyvu zla). Modlil sa za Dominika na diaľku a počas tejto modlitby sa Dominik prebral z bdelej kómy! Bol to zázrak, všetci sme sa veľmi tešili!

Avšak, o pár dní na to mi lekár povedal, že Dominik má sepsu 2. stupňa, že sa mám pripraviť na to, že asi neprežije. Vtedy za ním pán Stanislav pricestoval do Nemecka a modlil sa za Dominika priamo v nemocnici. Dominikov zdravotný stav sa po týchto modlitbách viditeľne zlepšil a zázrakom prežil toto život ohrozujúce ochorenie. Aj nemeckí lekári uznali, že to bol zázrak! Napísali sme o tom príbeh na našu stránku https://zivyjezisvpraxi.sk/jezis-kristus-zachranil-dominika-pred-smrtou/.

Po prevezení Dominika na Slovensko, sa jeho stav zhoršil a podľa lekárov mal znova umrieť. Aj vtedy sa za ním prišiel modliť pán Stanislav. Vďaka týmto modlitbým sa Dominikov stav rapídne začal zlepšovať. Dokonca mu po modlitbách tak klesol krvný cukor, že mu odpojili inzulínovu pumpu! Lekári znova uznali, že sa stal zázrak! Aj tento príbeh je na našej stránke https://zivyjezisvpraxi.sk/dominik-znovaunikol-pred-smrtou/

Dominik má za sebou veľa operácií a momentálne potrebuje 24-hodinovú domácu starostlivosť. Preto som odišla z práce a starám sa o neho. Plánovali sme, že sa vezmeme, ale teraz sa dennodenne starám o svojho snúbenca. Okrem základnej každonennej starostlivosti potrebuje aj rehabilitovať, aby sa mu vrátila celková mobilita a aby znova začal rozprávať ako predtým. Lekári aj fyzioterapeuti sa nezávisle od seba zhodli na tom, že ak bude pokračovať v rehabilitáciách, bude môcť znova chodiť a naplno sa mu vráti reč.

Chýbajú nám však financie na zaplatenie týchto drahých rehabilitácií. Modlitby, špeciálne cvičenia a rôzne zdravotné pomôcky jeho stav krok po kroku zlepšujú, ale potrebujeme finančnú pomoc, aby sme v rehabilitáciách mohli naďalej pokračovať. Preto sa obraciame na vás s prosbou o finančnú pomoc. Budeme vďační za každé jedno euro.

Ježiš opakovane zachránil Dominikovi život. Preto veríme, modlíme sa a robíme všetko preto, aby Ježiš znova mohol urobiť zázrak a úplne ho uzdraviť.

Ďakujeme všetkým vám, ktorí finančne podporíte Dominika, vďaka čomu sa jeho liečba urýchli a bude sa môcť začleniť do normálneho života. Veľmi si vážime vašu pomoc. Ďakujeme aj za všetky vaše modlitby a za to, že sa stávate súčasťou tohto zázraku. Modlíme sa za vás ♡

Zdielať