Lola Pál

Od narodenia bojujem pravou rukou 💪

10

Ahojte 🙂

Volám sa Lola a moja cesta na svet bola ťažká. Pri pôrode som sa zasekla s ramienkom v pôrodných cestách a keďže pán doktor nechcel, aby som sa udusila tak, musel pomáhať maminke. Pri tom mi však žiaľ poškodil moju pravú ručičku, s ktorou teraz neviem hýbať. A tak bojujem s diagnózou plexus brachialis a ručičku potrebujem rehabilitovať. Maminka ma vozí z jedného miesta na druhé, kde mi snažia pomôcť.

Mám za sebou aj úspešný rehabilitačný pobyt v Piešťanoch v AXIS Medical, ktorý sme vyhrali a za čo sme veľmi vďačné. Absolvovala som rôzne terapie, čo môžete vidieť aj na fotkách. Začínam hýbať s ramienkom, ale predo mnou ešte dlhá cesta.

V decembri idem na EMG vyšetrenie, na základe ktorého potom povedia maminke, či je potrebné moju rúčku operovať alebo nie. Ak sa rozhodnú pre operáciu, tak budeme musieť za operáciou vycestovať do zahraničia, čo je ale finančne veľmi náročné. Chcela by som Vás, dobrých ľudí poprosiť, aby ste ma finančne podporili a držali mi palce, aby som mohla používať aj moju pravú ručičku, či už s operáciou alebo bez nej len vďaka cvičeniu.

Ďakujeme Vám všetkým za pomoc a podporu

Zdielať