Poradňa pre rizikové deti 2024 II

Ďalšie kolo poradne pre rizikové deti je otvorené. Prečo sa prihlásiť? Tak napríklad toto sú dôvody, ktoré spomínajú mamičky z minulého kola:

👣Projekt je skvelý v tom, že nielen pomohol fyzicky dieťatku, ale bola tu aj neskutočná psychická podpora pre rodičov.

👣Ukázali nám, že nemožné sa stáva možným…

👣Za tých päť dní je vidieť, ako sa to dieťa vyvinie, ten pokrok je markantný.

👣Chcem odkázať mamičkám predčasniatok, ten cieľ stojí naozaj za to.

👣Zato, že sem prídete na konzultáciu nič nedáte, Vaše dieťatko sa Vám za to odvďačí.


Zdravotníckym odborníkom by sme mali dôverovať, ale ruku na srdce. Máte niekoľkomesačné dieťa, nepozdáva sa Vám jeho vývoj a lekár stále hovorí, že to dobehne, treba vyčkať? Tak nestrácajte drahocenný čas a prihláste sa do nášho projektu Poradňa pre rizikové deti.

Práve pre Vás a Vaše dieťa pripravila Nadácia AXIS v spolupráci s OZ Malíček, s rehabilitačným centrom AXIS Medical a Nadáciou Jána Korca projekt Poradňa pre rizikové deti.

Nepremrhajte zbytočne čas a dajte Vášmu dieťatku jedinečnú šancu dobehnúť zaostávanie. Naučíte sa priamo od odborníkov ako s dieťatkom pracovať aj v domácom prostredí a posúvať ho vpred.

Šancu má osem záujemcov – detí vo veku od 1 do 18 mesiacov, ktorým uhradíme 5-dňovú rehabilitáciu v rehabilitačnom centre AXIS Medical. Členovia OZ Malíček majú k dispozícii aj ďalšie benefity.

Podmienky projektu

Rizikové dieťa vo veku od 1 mesiaca do 18 mesiacov, ktoré neabsolvovalo rehabilitáciu v AXIS Medical.
 

Termín rehabilitácie v AXIS

17.6.-22.6.2024

Uzávierka prihlášok

1.6.2024
 

Svoje prihlášky do projektu posielajte prostredníctvom nasledujúceho formuláru

Vyhľadať

Najnovšie články

Puding pána Wintera

Príďte s nami stráviť príjemné popoludnie v duchu doby pána Wintera a starých Piešťan. Kde a kedy? Stretneme sa vo výnimočných priestoroch záhrady Elektrárne dňa

Externá logopédia v AXISe

Nadácia AXIS reaguje na aktuálne potreby svojich klientov a v spolupráci s rehabilitačným centrom AXIS Medical pripravila projekt externej logopédie. Naši logopédi sa venujú širokému

Poradňa pre rizikové deti 2024 I.

Zdravotníckym odborníkom by sme mali dôverovať, ale ruku na srdce. Máte niekoľkomesačné dieťa, nepozdáva sa Vám jeho vývoj a lekár stále hovorí, že to dobehne,

Kategórie